czwartek, 27 listopada 2014

INSTADRUK


wydruk zdjec z instagramu

Rzadko wywołuję cyfrowe zdjęcia, za rzadko. Masa katalogów na kompie, których przeglądanie nie sprawia takiej przyjemności jak zdjęć umieszczonych w albumie. Już lepszy Instagram, wyselekcjonowane foty, które poprawiają mi humor i utrwalają ulotne chwile. W ten sposób dzielę się zdjęciami dziecka z bliskimi. A gdyby tak je wywołać? Udało mi się to dzięki stronie Instadruk na której zamówiłam wydruk zdjęć z Instagramu.


Kiedy zobaczyłam reklamę i małe kolorowe kwadratowe fotki, pomyślałam, że będzie to fajna pamiątka dla synka. Promocja 40% zmobilizowała mnie do działania. Zamawianie jest proste i intuicyjne, wybrałam małe zdjęcia w formacie 6,5 cm na 6,5 cm do albumu i 10 cm na 10 cm jako dodatek do prezentów dla dziadków. W ofercie są jeszcze inne gadżety: magnesy, czekolada ze zdjęciami, fotoramka, gra memo, plakaty, ramy. 


Największa zaleta to oszczędność czasu, zamówienie zdjęć zajęło mi max 10 minut. Jakość wydruku jest bardzo dobra, zdjęcia estetycznie opakowane, cena do zniesienia i często są promocje, więc czego chcieć więcej. Polecam.
wydruk zdjec z instagramu

2 komentarze:

 1. Świetny post! Też jestem na Instagramie i mam tam kilka fajnych fotek! Bardzo mi się podoba wygląd tych zdjęć, a'la polaroid więc może i coś wywołam! Dzięki, bo nie miałam pojęcia, że coś takiego jest możliwe :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moje pierwsze skojarzenie też było prawie jak polaroid :)

   Usuń