niedziela, 4 stycznia 2015

DZIENNY MAKIJAŻ - PALETA CALIFORNIA THE BALM

paleta california the balm

Lubię wielofunkcyjne gadżety do makijażu, szczególnie gdy są dobrej jakości, a taka jest California Autobalm the Balm. To kompaktowa paleta, w której znajduje się róż, rozświetlacz oraz dwa cienie a wszystko umieszczone w wygodnym kartonowym opakowaniu z dużym lusterkiem.


Produkt zawiera

  • matowy róż (1,6 g) w kolorze brzoskwiniowym, bardzo dobrze napigmentowany, jak już to wiesz to nie zrobisz sobie nim krzywdy, wystarczy minimalna ilość do pomalowania policzków. 
  • rozświetlacz (1,1 g) w kolorze delikatnego różu bez drobinek, zapewnia subtelny blask, w sam raz do rozświetlenia kości policzkowych, kącika oka oraz łuku brwiowego w dziennym makijażu. 
  • cień (1,45 g) neutralny matowy jasny brąz, doskonały do podkreślenia załamania powieki lub wypełnienia brwi.
  • cień (1,45 g) ciemny brąz z dużą ilością połyskujących drobinek. 

california the balm swatch

Wszystkie kosmetyki z palety California są trwałe i dobrej jakości, co ważne nie zawierają talku, których może zatykać pory. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu a moje zamiłowanie do marki the Balm nie słabnie. Ich opakowania niezmiennie poprawiają mi humor, co z tego, że noc nieprzespana jak nakładam na policzki róż hot mama a utrwalam makijaż pudrem transparentnym sexy mama, pozytywna afirmacja co rano to podstawa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz