czwartek, 26 lutego 2015

GEOMAG BABY KLOCKI MAGNETYCZNEklocki-geomag-baby

Młody dostał na gwiazdkę magnetyczne klocki Geomag Gbaby Farm i muszę powiedzieć, że to trafiony prezent. Im dłużej bawimy się magnesami tym więcej możliwości odkrywamy. Zestaw klocków Gbaby Farm składa się z 19 części, mamy 10 magnesów i 9 miękkich nakładek, dzięki którym tworzymy zwierzątka i rolnika. Figurki zwierząt są trochę psychodeliczne, świnkę i owcę rozpoznaję,  2 pozostałe to dziwne stwory (czytając opis dowiedziałam się, że to krowa i koń).

Kolory zabawek trochę mnie zawiodły - 2 zwierzątka są białe i kiepsko wyglądają na lodówce. Tak, używamy magnesowych klocków głównie w kuchni, gdzie przytwierdzone do lodówki odwracają uwagę Młodego od kuchennych szuflad.klocki-geomag-baby

Klocki przeznaczone są dla dzieci już od 10 miesiąca życia, dla porównania najprostsze zestawy Lego Duplo dopiero od 18 miesiąca. Wszystkie części zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, są odpowiednio duże dla małych rączek i nie muszę się martwić, że Młody je połknie.

Najczęściej bawimy się używając samych magnesów lub tworząc zwierzęta, ale jest wiele innych zastosowań, np. chowanie magnesów do metalowej puszki. Zabawka jest niezniszczalna i łatwa w utrzymaniu czystości, nadaje się do mycia w zmywarce. Podobno można używać klocków w kąpieli, ale tej opcji jeszcze nie próbowaliśmy.
klocki-geomag-baby

klocki-geomag-baby

klocki-geomag-baby

Polecam wszystkim, którzy chcą kupić pierwsze klocki dla dziecka, bo ilość zastosowań tej zabawki jest ogromna. Już nie mogę doczekać się kiedy kupimy Młodemu tradycyjny zestaw Geomag, bawiłam się u dzieciatych znajomych i wspominam to jako bardzo relaksujące i wciągające zajęcie. 


ozdoba-lodówki

Górna część lodówki poza zasięgiem niszczycielskich rączek 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz