środa, 4 marca 2015

MASA MOCUJĄCA TACK IT


 tasma-mocujaca
Gdyby nie moja siostra nie odkryłabym tego wspaniałego produktu. Jej dzieciaki namalowały pokaźna ilość obrazków, które miały stworzyć kolorową galerię, jak to zrobić szybko i bez szkody dla ścian. Z pomocą przyszła Blu Tack czyli plastyczna masa mocująca.


tasma-mocujaca-tack-it

tasma-mocujaca-tack-it

Blu Tack czy jej odpowiednik Tack-it to sprytna plastelino-podobna masa wielokrotnego użytku, dzięki której przykleimy co tylko chcemy do ścian bez pozostawiania śladów. Im dłużej z niej korzystam tym bardziej doceniam wszechstronność magicznej masy. W najbliższym czasie przy jej pomocy zamierzam udekorować pokój na imprezę urodzinową dziecka i stworzyć galerię zdjęć w kształcie cyfry jeden. Poniżej próbna jedynka ze zdjęć z Instadruku, o wywoływaniu zdjęć z Instagramu TUTAJ

Masa dostępna jest w sklepach papierniczych, kosztuje koło 10 PLN. W paczce znajduje się 90 kawałków masy, które możemy podzielić na jeszcze mniejsze części.

masa-mocujaca-tack-it


masa-mocujaca-tack-it


Zapomniałabym o najważniejszej zalecie taśmy.

Wreszcie nie muszę prosić męża o pomoc przy zawieszanie plakatu czy kalendarza na ścianie, bo wiecie, że jak facet ma coś zrobić to to zrobi i nie trzeba mu przypominać co pół roku.

Czy tylko ja poznałam ten produkt tak późno? 

3 komentarze:

 1. Ooo idealne! Od dwóch lat nie mogę się doprosić o powieszenie mojego obrazu na ścianie. Myślisz, że ta masa utrzyma taką dość sporą Marylin? :> W jakich sklepach można dostać to cudo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pewno utrzyma, po prostu musisz umieścić masę w kilku miejscach. Kupiłam ją w zwykłym sklepie papierniczym, pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Własnie gdzieś już się spotkałam, z opinią, że jest to świetne rozwiązanie mocujące! Nawet czytałam gdzieś, że ktoś montował na to gniazdo antenowe , bo istnieją jeszcze wersje , które utrzymują większą wagę. Ciekawe, muszę to sprawdzić :)

  OdpowiedzUsuń